Dział News Albumy Kovalczyk - Turlaj się // Premiera remixu

Kovalczyk – Turlaj się // Premiera remixu

Obiecaliśmy Was informować na bieżąco o poczynaniach młodego i zdolnego wokalisty, jakim jest niewątpliwie KOVALCZYK. Premierę miał już singiel oraz sam album. Dzisiaj przyszedł czas na remix.

Dodane 31 maja

Dzisiaj premierę miał remix do utworu Turlaj się.

Info o piosence

KOVALCZYK dał nam się poznać jako finalista 3. edycji Idola. Od tamtego czasu konsekwentnie podąża za swoimi inspiracjami. Do tej pory muzyk wydał trzy płyty, z czego jazzowy KOVALCZYK BIG BAND PROJECT sprawił, że o młodym, zdolnym wokaliście usłyszała także społeczność międzynarodowa.

Teraz artysta przypomina nam o sobie, ponownie prezentując swoją oryginalność. Poniżej możecie premierowo zobaczyć teledysk do utworu Turlaj się. To efekt producenckiej współpracy KOVALCZYKA z Filipem Kuncewiczem, polsko-francuskim reprezentantem młodego pokolenia kompozytorów. Słowa Michała Zabłockiego, autora tekstów do numerów Czesława Mozila czy Grzegorza Turnaua sprawiają, że kolejny raz mamy do czynienia z kompozycją wartościową pod każdym względem.

Tekst utworu Turlaj się można interpretować na wiele sposobów. Może to być myśl, energia, miłość. Ja ten tekst interpretuję także jako retrospekcję o osobie mi bliskiej, która odeszła – dodaje KOVALCZYK.

Dopełnieniem warstwy dźwiękowej jest teledysk zrealizowany na ziemiach dolnośląskich, pokazując ich krajobrazy i perełki architektury.

Turlaj się to jednocześnie zapowiedź trzeciego albumu muzyka. AUX to odejście od dotychczasowych brzmień, prezentowanych przez artystę. O prawdziwości tych słów możemy przekonywać się od 6 maja, kiedy to wspomniane wydawnictwo trafiło na półki sklepowe.

Beata Prętnickahttp://mojemuzykowanie.blog.pl
Lat 23, blogerka. Fanka muzyki wszelakiej, nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny. Szybko się nudzi znalezionymi wcześniej utworami, które zawierają w sobie nutę szczerości i prawdziwości. Z chęcią chodziłaby na wszystkie interesujące koncerty. Lubi obejrzeć dobrą komedię. Zagorzały kibic sportowy.

Najpopularniejsze (48h)