Dział News Albumy Kovalczyk - Turlaj się // Premiera remixu

Kovalczyk – Turlaj się // Premiera remixu

Obiecaliśmy Was informować na bieżąco o poczynaniach młodego i zdolnego wokalisty, jakim jest niewątpliwie KOVALCZYK. Premierę miał już singiel oraz sam album. Dzisiaj przyszedł czas na remix.

Dodane 31 maja

Dzisiaj premierę miał remix do utworu Turlaj się.

Info o piosence

KOVALCZYK dał nam się poznać jako finalista 3. edycji Idola. Od tamtego czasu konsekwentnie podąża za swoimi inspiracjami. Do tej pory muzyk wydał trzy płyty, z czego jazzowy KOVALCZYK BIG BAND PROJECT sprawił, że o młodym, zdolnym wokaliście usłyszała także społeczność międzynarodowa.

Teraz artysta przypomina nam o sobie, ponownie prezentując swoją oryginalność. Poniżej możecie premierowo zobaczyć teledysk do utworu Turlaj się. To efekt producenckiej współpracy KOVALCZYKA z Filipem Kuncewiczem, polsko-francuskim reprezentantem młodego pokolenia kompozytorów. Słowa Michała Zabłockiego, autora tekstów do numerów Czesława Mozila czy Grzegorza Turnaua sprawiają, że kolejny raz mamy do czynienia z kompozycją wartościową pod każdym względem.

Tekst utworu Turlaj się można interpretować na wiele sposobów. Może to być myśl, energia, miłość. Ja ten tekst interpretuję także jako retrospekcję o osobie mi bliskiej, która odeszła – dodaje KOVALCZYK.

Dopełnieniem warstwy dźwiękowej jest teledysk zrealizowany na ziemiach dolnośląskich, pokazując ich krajobrazy i perełki architektury.

Turlaj się to jednocześnie zapowiedź trzeciego albumu muzyka. AUX to odejście od dotychczasowych brzmień, prezentowanych przez artystę. O prawdziwości tych słów możemy przekonywać się od 6 maja, kiedy to wspomniane wydawnictwo trafiło na półki sklepowe.

Beata Prętnickahttp://mojemuzykowanie.blog.pl
Lat 23, blogerka. Fanka muzyki wszelakiej, nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny. Szybko się nudzi znalezionymi wcześniej utworami, które zawierają w sobie nutę szczerości i prawdziwości. Z chęcią chodziłaby na wszystkie interesujące koncerty. Lubi obejrzeć dobrą komedię. Zagorzały kibic sportowy.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.