All About Music Konkurs na Walentynki. Wygraj książkę Naucz się kocie od Wydawnictwa Czarna Owca

Konkurs na Walentynki. Wygraj książkę Naucz się kocie od Wydawnictwa Czarna Owca

W związku z obchodzonym dzisiaj dniem zakochanych przygotowaliśmy mały prezent dla fanów książek i kotów. Do zgarnięcia są 4 sztuki książki Naucz się kocie od Wydawnictwa Czarna Owca.

Pytania Konkursowe

  1. Z ilu stron składają się książka Naucz się kocie?

  2. W jakiej organizacji charytatywnej pracuje Sarah Ellis?

  3. Kto odpowiada za tłumaczenie książki na język polski?

Nagroda

Sarah Ellis, John Bradshaw – Naucz się kocie Jak sprawić, by ludzie i koty żyli razem szczęśliwiej

Zakłada się, że koty nie poddają się tresurze i że szkolenie nie jest im potrzebne. Autorzy dowodzą, że jest to możliwe, a nawet bardzo wskazane. Wyrobienie u zwierzęcia odpowiednich umiejętności i nawyków podnosi jego komfort życia i obniża stres, sprzyja zacieśnieniu więzi między nim a właścicielem.

Poznamy krok po kroku metody treningu pozwalające wyrobić u zwierzęcia pożądane nawyki. Nauczymy się, jak ułatwiać mu radzenie sobie ze stresującymi sytuacjami, takimi jak: kontakt z ludźmi, zwierzętami, wizyty u weterynarza, zabiegi medyczne, noszenie obroży lub szelek i przebywanie poza domem. Szczegółowym praktycznym wskazówkom towarzyszą liczne przykłady „z życia”, zaczerpnięte głównie z doświadczeń Sarah z jej własnymi kotami, a także efektowne fotografie.

Poniżej znajduje się regulamin konkursu. Jeżeli jest on dla Ciebie niewidoczny otwórz stronę na telefonie w „Wersji na Komputer” lub skorzystaj z laptopa/komputera stacjonarnego.

 

Dariusz Kozera
Dariusz Kozera
Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym. Słucha głównie popu, jednak żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Miłośnik twórczości Ariany Grande, Demi Lovato, Jessie J. Uważa, że dzień bez muzyki, to dzień stracony.

Najnowsze wpisy

Popularne