W związku z obchodzonym dzisiaj dniem zakochanych przygotowaliśmy mały prezent dla fanów książek i kotów. Do zgarnięcia są 4 sztuki książki Naucz się kocie od Wydawnictwa Czarna Owca.

Pytania Konkursowe

  1. Z ilu stron składają się książka Naucz się kocie?

  2. W jakiej organizacji charytatywnej pracuje Sarah Ellis?

  3. Kto odpowiada za tłumaczenie książki na język polski?

Nagroda

Sarah Ellis, John Bradshaw – Naucz się kocie Jak sprawić, by ludzie i koty żyli razem szczęśliwiej

Zakłada się, że koty nie poddają się tresurze i że szkolenie nie jest im potrzebne. Autorzy dowodzą, że jest to możliwe, a nawet bardzo wskazane. Wyrobienie u zwierzęcia odpowiednich umiejętności i nawyków podnosi jego komfort życia i obniża stres, sprzyja zacieśnieniu więzi między nim a właścicielem.

Poznamy krok po kroku metody treningu pozwalające wyrobić u zwierzęcia pożądane nawyki. Nauczymy się, jak ułatwiać mu radzenie sobie ze stresującymi sytuacjami, takimi jak: kontakt z ludźmi, zwierzętami, wizyty u weterynarza, zabiegi medyczne, noszenie obroży lub szelek i przebywanie poza domem. Szczegółowym praktycznym wskazówkom towarzyszą liczne przykłady „z życia”, zaczerpnięte głównie z doświadczeń Sarah z jej własnymi kotami, a także efektowne fotografie.

Poniżej znajduje się regulamin konkursu. Jeżeli jest on dla Ciebie niewidoczny otwórz stronę na telefonie w „Wersji na Komputer” lub skorzystaj z laptopa/komputera stacjonarnego.