Znalezione obrazy dla zapytania Ezekiela Boone'a, WyklucieTym razem przygotowaliśmy konkurs książkowy dedykowany fanom thrillerów. Ktoś chętny na Wyklucie od Ezekiela Boone’a?

Pytania Konkursowe

  1. Z ilu części składa się seria Wyklucie?

  2. Gdzie urodził się i gdzie mieszka obecnie autor książki, Ezekiel Boone?

  3. Z ilu stron składa się Wyklucie i kto odpowiada za tłumaczenie książki na język polski?

Nagroda

Ezekiel Boone – Wyklucie

Zaczyna się koszmar, z którego nie można się przebudzić.

W głębi peruwiańskiej dżungli, miejsca pełnego tajemnic, czarna szeleszcząca masa atakuje amerykańskich turystów. W odległym o tysiące kilometrów Minneapolis agent FBI, prowadząc dochodzenie w sprawie dziwnej katastrofy lotniczej, dokonuje makabrycznego odkrycia. W Kanpurze naukowcy z centrum ostrzegania przed trzęsieniami ziemi nie mogą dać wiary odczytom z jednego z sejsmografów i wyruszają, by go sprawdzić. W tym samym tygodniu rząd Chin zrzuca – jak oficjalnie zapewnia, w wyniku fatalnej pomyłki – bombę atomową na peryferyjne miasto przygranicznej prowincji własnego kraju. Podczas gdy fala niepokojących incydentów przetacza się przez świat, do pewnego waszyngtońskiego laboratorium dociera tajemnicza paczka z Ameryki Południowej. Cokolwiek jest w środku, rwie się na wolność.

Świat staje w obliczu zagłady. Pradawny gatunek, przebudzony po tysiącach lat hibernacji, rusza na łowy.

Najgorsze, że to dopiero początek.

Poniżej znajduje się regulamin konkursu. Jeżeli jest on dla Ciebie niewidoczny otwórz stronę na telefonie w „Wersji na Komputer” lub skorzystaj z laptopa/komputera stacjonarnego.

Dariusz Kozera
Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym. Słucha głównie popu, jednak żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Miłośnik twórczości Ariany Grande, Demi Lovato, Jessie J. Uważa, że dzień bez muzyki, to dzień stracony.
Poprzedni artykułKto awansuje z drugiego półfinału Eurowizji 2018? Oto typy redaktorów All About Music
Następny artykułNicki Minaj zdradza tytuł i datę premiery płyty