Dział NewsYoutube/VEVO/Streaming

Kolejny teledysk Katy Perry z miliardem wyświetleń

Ponad 13 miliardów – tyle wyświetleń na platformie YouTube mają filmy Katy Perry. Ta liczba może robić wrażenie, w końcu Ziemię zamieszkuje 5,5 miliarda osób mniej. Dzisiaj trzeci teledysk wokalistki przekroczył granicę 1 miliarda wyświetleń.

Mowa o klipie do utworu Firework, który premierę miał w 2010 roku. Piosenka pochodzi z wydanego w tym samym roku, trzeciego albumu Katy Perry – Teenage Dream. Firework był jednym z sześciu singli promujących to wydawnictwo.

W czołowej 15 listy najczęściej oglądanych filmów na platformie YouTube, nazwisko Katy Perry możemy znaleźć dwa razy. Na miejscu 10. znajduje się wideo do utworu Roar, 15. lokatę zajmuje natomiast klip przygotowany do piosenki Dark Horse. Oba te teledyski przekroczyły już liczbę 2 miliardów wyświetleń.

Tags
Show More


Piotr Korpalski

Student dziennikarstwa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Entuzjasta współczesnej polskiej muzyki w wydaniu pozamainstreamowym. Cały czas poszukuje jednak nowych inspiracji, które pozwolą mu się rozwinąć. Zdystansowany i uważny obserwator, a nade wszystko dobry słuchacz.

Related Articles

6 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *