Kolejny teledysk Katy Perry z miliardem wyświetleń

Kolejny teledysk Katy Perry z miliardem wyświetleń

Array

Ponad 13 miliardów – tyle wyświetleń na platformie YouTube mają filmy Katy Perry. Ta liczba może robić wrażenie, w końcu Ziemię zamieszkuje 5,5 miliarda osób mniej. Dzisiaj trzeci teledysk wokalistki przekroczył granicę 1 miliarda wyświetleń.

Mowa o klipie do utworu Firework, który premierę miał w 2010 roku. Piosenka pochodzi z wydanego w tym samym roku, trzeciego albumu Katy Perry – Teenage Dream. Firework był jednym z sześciu singli promujących to wydawnictwo.

W czołowej 15 listy najczęściej oglądanych filmów na platformie YouTube, nazwisko Katy Perry możemy znaleźć dwa razy. Na miejscu 10. znajduje się wideo do utworu Roar, 15. lokatę zajmuje natomiast klip przygotowany do piosenki Dark Horse. Oba te teledyski przekroczyły już liczbę 2 miliardów wyświetleń.

Piotr Korpalski
Piotr Korpalski
Student dziennikarstwa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Entuzjasta współczesnej polskiej muzyki w wydaniu pozamainstreamowym. Cały czas poszukuje jednak nowych inspiracji, które pozwolą mu się rozwinąć. Zdystansowany i uważny obserwator, a nade wszystko dobry słuchacz.

Najnowsze wpisy

Popularne

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.