Trwa promocja debiutanckiej płyty Camili Cabello. O powtórzenie sukcesów singli Havana i Never Be the Same prawdopodobnie powalczy kolejny utwór znajdujący się na ostatnim albumie wokalistki.

Twitterowa aktywność wchodzącego managementu Camili Cabello, Rogera Golda wskazuje na to, że wydany na początku tego roku album Camila doczeka się kolejnego singla. Dla przypomnienia – dotychczas debiutancka, solowa płyta promowana była przez międzynarodowy hit Havana, nagrany z raperem Young Thugiem oraz Never Be The Same.

Do powyższego grona dołączyć ma wkrótce singlowy faworyt wielu fanów, czyli kompozycja She Loves Control. W jej tworzeniu, oprócz samej Camili brał udział także między innymi Sonny John Moore, znany lepiej jako Skrillex. Czy She Loves Control osiągnie sukces porównywalny do swoich poprzedników? – o tym przekonamy się zapewne niebawem.

Arkadiusz Zroślak
Student III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.
Poprzedni artykułNowe single od Twenty One Pilots
Następny artykułNowy album Cheryl już wkrótce?