Dział NewsMam Talent!Programy muzyczne w TV

Kolejny odcinek castingowy Mam Talent! za namiW trzecim odcinku Mam Talent! jurorzy poszukiwali talentów w Krakowie. Wśród przeróżnych talentów znalazły się również osoby uzdolnione muzycznie. Kto tym razem zaskoczył jury?

Były tańce, występy akrobatyczne, magicy, osoby, których talent trudno jest sprecyzować i dokładnie nazwać, jak i osoby uzdolnione muzycznie.

Mocne wejście miał zespół Pentagon, który swoją autorską piosenką zachwycili jury. Chylińska się wzruszyła, a mocne brzmienia przekonały jury i grupa dostała trzy głosy na TAK. Z kolei nieco łagodnym występem serca jury podbiła Aleksandra Borak. Dostała ona owacje na stojąco od publiczności.

Przed trudnym wyborem stanął kwartet smyczkowy Red Heels wraz ze swoja wokalistką. Jury postawiło ich przed wyborem przejścia do kolejnego etapu, jednak bez wokalistki. Ostatecznie kwartet się zdecydował i nadal ma szanse na wygraną.  Ostatnim muzycznym talentem okazała się Ania Polowczyk. Jury do końca nie umiało odkryć osobowości artystki, jednak gdy wykonała drugi utwór dostała trzy głosy na TAK.

Castingi w Krakowie nie odkryły zbyt wielu muzycznych talentów, jednak to nie koniec poszukiwań i może w kolejnych zobaczymy kogoś, kto powali nas na kolana.

Tags
Show More


Marta Mrowiec

Gdyby nie muzyka zapewne więcej pisałaby o książkach. Gdyby nie książki pewnie więcej pisałaby o muzyce. Słucha głównie rapu, ale jest też otwarta na to co dziwne, eksperymentalne i odkrywcze. Unika przeciętności i tego co akurat modne, chyba że jest dobre. Często wraca do starszych,polskich kawałków, które mają swój specyficzny klimat.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.