Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

Kolejni artyści Orange Warsaw Festival

Do Orange Warsaw Festivalu pozostał już niecały miesiąc, a organizatorzy ujawniają kolejne tajemnice. Poznaliśmy nazwiska kolejnych artystów, którzy dołączyli do line-upu.

W sobotę, 12 maja, odbyła się rozgrzewka nad Wisłą. Warszawscy muzycy walczyli o wygraną w konkursie, w którym nagrodą główną miał być występ na Orange Warsaw Festival. W konkursie wzięły udział cztery zespoły – neena, Sonar, BARANOVSKI, New People.

Decyzją jury zwycięstwo należy do grupy Sonar. Co więcej, okazało się, że zwyciężyli również za sprawą głosowania publiczności, dlatego zgodnie z regulaminem, podczas festiwalu zaprezentuje się również zdobywca drugiego miejsca – BARANOVSKI. Artyści wystąpią na scenie Warsaw Stage.

To nie koniec dobrych wiadomości. Do line-upu dołącza również dwóch raperów – pochodzący z Wielkiej Brytanii Nines oraz reprezentant polskiego hip-hopowego rynku – O.S.T.R.

Tegoroczna, już jedenasta, edycja festiwalu odbędzie się w dniach 1-2 czerwca na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Wystąpią m.in Sam Smith, Florence and the Machine oraz Dua Lipa.

 

Tags
Show More


Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.