Do Orange Warsaw Festivalu pozostał już niecały miesiąc, a organizatorzy ujawniają kolejne tajemnice. Poznaliśmy nazwiska kolejnych artystów, którzy dołączyli do line-upu.

W sobotę, 12 maja, odbyła się rozgrzewka nad Wisłą. Warszawscy muzycy walczyli o wygraną w konkursie, w którym nagrodą główną miał być występ na Orange Warsaw Festival. W konkursie wzięły udział cztery zespoły – neena, Sonar, BARANOVSKI, New People.

Decyzją jury zwycięstwo należy do grupy Sonar. Co więcej, okazało się, że zwyciężyli również za sprawą głosowania publiczności, dlatego zgodnie z regulaminem, podczas festiwalu zaprezentuje się również zdobywca drugiego miejsca – BARANOVSKI. Artyści wystąpią na scenie Warsaw Stage.

To nie koniec dobrych wiadomości. Do line-upu dołącza również dwóch raperów – pochodzący z Wielkiej Brytanii Nines oraz reprezentant polskiego hip-hopowego rynku – O.S.T.R.

Tegoroczna, już jedenasta, edycja festiwalu odbędzie się w dniach 1-2 czerwca na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Wystąpią m.in Sam Smith, Florence and the Machine oraz Dua Lipa.