Dział NewsProgramy muzyczne w TVX Factor USA

Potwierdzone: Britney Spears opuszcza X Factor USA – show czekają zmianyOd kilkunastu dni po sieci krążą kolejne plotki na temat opuszczenia Britney Spears programu X Factor USA. Teraz ta wiadomość została potwierdzona przez samą Spears. Prawdą okazało się również rozstanie Spears i jej narzeczonego, Jasona Trawicka.

I to nie tak, że Spears sama zrezygnowała – tak, może i sama podjęłaby taką decyzję, gdyby została zaproszona do trzeciego sezonu programu – ale! Britney nawet nie dostanie propozycji jurorowania w trzecim sezonie. Mimo, że drugi sezon programu radził sobie nawet dobrze, a sama Britney miała swoją podopieczną w finale, to mimo wszystko ogólny rezultat programu był zły.

Potwierdzono wcześniej, że w trzecim sezonie nie zobaczymy również L.A. Reida. Ten sam zrezygnował. Zostaje więc Demi Lovato oraz Simon Cowell. Prawdopodobnie Lovato pozostanie, ponieważ wśród młodszych widzów, sezon drugi miał lepsze wyniki niż sezon pierwszy. Niektóre odcinki biły nawet The Voice, który stał się ogólnym zwycięzcą jesieni wśród programów tego typu.

Show czeka również zmiany. Być może w panelu jurorskim nie zobaczymy jakiejś nowej, wielkiej gwiazdy, a kogoś mniej znanego, albo nawet w ogóle nieznanego. Możliwe również, że nagroda – 5-milionowy kontrakt płytowy – ulegnie zmianie. Zyski z reklam oraz ich ceny spadły o 25% w porównaniu z sezonem pierwszym.

* * *

Prawdą również okazało się, że Britney Spears oraz Jason Trawick rozstali się. Para podała do publicznej informacji, że zaręczyny zostały odwołane polubownie, a Britney i Jason pozostaną przyjaciółmi.

„Britney Spears and Jason Trawick have mutually agreed to end their one-year engagement,” Spears’ rep said in a statement to People. „As two mature adults, they came to the difficult decision to go their separate ways while continuing to remain friends.”

 

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

2 Comments

  1. I bardzo dobrze, że Bryta zrezygnowała niestety nie poradziła sobie niech nagra dobrą płytę mam nadzieję, żę Wiz Khalifa jej pomoże bo to jest jej być albo nie być albo się ogarnie albo mam ją gdzieś koniec wciskania kitu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.