Dział NewsMam Talent!Programy muzyczne w TV

Kolejne poszukiwania talentów w Mam Talent! za namiTym razem ekipa Mam Talent! szukała talentu na miarę 300 tys. złotych w Gdańsku. I jak w każdym poprzednim odcinku byli tancerze, akrobaci, liczące psy, a także kilka talentów muzycznych.

Kolejny odcinek castingowy odbył się w Gdańsku. Jury w składzie Agnieszka Chylińska, Robert Kozyra i Małgorzata Foremniak do następnego etapu zaprosili kolejnych uzdolnionych. Znaleźli się również muzycy i wokaliści. Na uwagę zasługuje 21-letnia Alicja Sękowska, która swoim głosem i wrażliwością zdobyła serca jurorów.

Z kolei Adrioo – Adrian Okrzeja rozbujał publiczność i jurorów wykonując pozytywny numer utrzymany w stylizacji reagge zbierając trzy głosy na TAK. Zachwyciła również Dagmara Pyzik, 13-lartka która wykonała utwór Miley Cyrus The Climb.

Nie zabrakło również osób, u których posiadanie lub brak talentu to kwestia sporna. Wśród nich znalazł się grający na dziwnym instrumencie zakończonym gumową rękawicą czy gwiżdżący Pobudką słowika Antoni Kuś. Krytyka spadła również na zespół Oversire, którzy wykonali swój utwór, który według Kozyry nie był niczym innym jak tylko darciem ryja.

Miejmy nadzieję, że w kolejnym piątym odcinku Mam Talent! poznamy więcej muzycznych talentów.

Tags
Show More


Marta Mrowiec

Gdyby nie muzyka zapewne więcej pisałaby o książkach. Gdyby nie książki pewnie więcej pisałaby o muzyce. Słucha głównie rapu, ale jest też otwarta na to co dziwne, eksperymentalne i odkrywcze. Unika przeciętności i tego co akurat modne, chyba że jest dobre. Często wraca do starszych,polskich kawałków, które mają swój specyficzny klimat.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.