Dział NewsMam Talent!Programy muzyczne w TV

Kolejne dzieci w finale Mam Talent!… oraz kolejni akrobaci



Jak zawsze, półfinał Mam Talent! obfitował i w śpiewających, i w akrobatów, i w dziwaków. Znalazło się również miejsce dla małych, tańczących dzieci. I to one wygrały ten odcinek.

Trzeci odcinek na żywo programu Mam Talent! nie był zbyt ciekawy. Mogliśmy w nim zobaczyć zespół Volare, który zawiódł, Dawid Rajfur, który był chyba najlepszy w tym odcinku, nie mniej jednak – i moim zdaniem, i zdaniem jurorów – miał nietrafioną, nieznaną piosenkę. Gdyby śpiewał coś bardziej na topie, prawdopodobnie przeszedłby do finału. Byli również akrobaci – Delfina i Bartek oraz pan tańczący na rurze. Duet Elita – dwójka tańczących dzieci taniec klasyczny i w końcu jeszcze była Betty Q, która nie mam pojęcia co tam robiła.

Troje uczestników, którzy zyskali najwięcej głosów to Delfina i Bartek – akrobaci, Duet Elita – tańczące dzieci oraz pan tańczący na rurze. Prowadzący Prokop i Hołownia ogłosili, że najwięcej głosów otrzymali… Duet Elita. Znów Polacy głosowali, bo to dzieci. No ale trudno.

Jurorzy – Foremniak, Chylińska i Kozyra – wybrali między akrobatami. Małgorzata jako jedyna postawiła na pana tańczącego na rurze, natomiast Agnieszka i Robert byli za Delfiną i Bartkiem. To już drudzy akrobaci, których zobaczymy w finale. Wcześniej awansowało do niego Trio ETC Rzeszów.

W finale piątej edycji Mam Talent! są już:

  • zespół Recycling Band
  • wokalista Bartek Grzanek
  • trio magiczno-wizualne MultiVisiual
  • tańczące dzieci Duet Elita
  • akrobaci Trio ETC Rzeszów
  • akrobaci Delfina i Bartek

Przed nami jeszcze dwa półfinały.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.