Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

Kolejne duże nazwiska na Open’er FestivalOrganizatorzy Open’er Festival nie zwalniają tempa. Po ogłoszeniach polskich artystów w ramach Polskiego Tygodnia, przyszedł czas na ujawnienie kolejnych nazwisk. Tym razem poznaliśmy aż dziewięć gwiazd, które zasiliły tegoroczny line-up.

Tegoroczny Open’er Festival odbędzie się w dniach 28 czerwca – 4 lipca na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo w Gdyni. Do tej pory poznaliśmy szereg gwiazd jakie wystąpią dla polskiej publiczności. Zaliczyć możemy do nich m.in. The xx, Radiohead, Foo Fighters czy The Weeknd.

Organizatorzy postanowili zrobić fanom niespodziankę i ogłosić niespodziewanie kilka nazwisk, które uświetnią tegoroczny line-up. Tym sposobem dowiedzieliśmy się, że w Gdyni wystąpią tacy artyści jak: Tyler the Creator, Charli XCX, O.S.T.R., JMSN, Kiasmos (Live), KEVIN MORBY, Natalia Przybysz, Sorry Boys oraz AGIM.

Bilety w cenie od 239 zł do 639 zł są w dalszym ciągu do nabycia na na stronach ALTERSKLEP, eBilet oraz w punktach sprzedaży.

Tags
Show More


Aleksandra Żeleźnik

Lat 23, studentka. Miłośniczka dobrej muzyki. Słucha wszystkiego co wydaje jej się interesujące i godne uwagi. Fanka Adama Lamberta, Arctic Monkeys oraz Royal Blood.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.