Natalia Nykiel i jej Kokosanki w ubiegłym tygodniu debiutowała na miejscu drugim, a dziś wygrywa walkę o najwyższy stopień podium z duetem Taconafide. Polskie podium domyka Dym BARANOVSKIego.

Kolejny utwór Natalii Nykiel otwiera całe notowanie. Artystka potrzebowała dosłownie kilku tygodni, by powrócić na sam szczyt listy. Poprzednio jednak sukcesy na niej odnosiła z utworem Total Błękit, który podczas 227. notowania zdobył tytuł Złotego Utworu. Drugie miejsce należy do Tamagotchi od Taco Hemingwaya i Quebonafide, którzy zebrali najwięcej głosów tydzień temu. Awans o trzy oczka notuje utwór Dym autorstwa BARANOVSKIego i to on zamyka dzisiejsze polskie podium.

Tuż za najlepszą trójką jeszcze jeden utwór nagrany po polsku. Jest nim Tak mi się nie chce od zespołu Mikromusic. Miejsce piąte zajmuje pierwszy zagraniczny kawałek, No Paradise, za którym stoi George Ezra. Brytyjczyk notuje spadek o jedną pozycję. Następnie na szóstej i siódmej lokacie znajdują się dwa kawałki z awansem o jedno oczko. Są nimi kolejno Say Something od Justina Timberlake’a i Chrisa Stapletona oraz La Louze autorstwa Shanguy.

Do najlepszej dziesiątki na miejsce ósme powraca grupa Years & Years z utworem Sanctify. Tuż za nimi melduje się duet Merk & Kremont, a najlepszą dziesiątkę domyka Whatever It Takes od Imagine Dragons.

W tym tygodniu najlepszą dwudziestkę opuszczają aż trzy utwory, które przez ostatnie trzy odsłony notowań zajmowały miejsca 16-20. Są nimi Nie Czekaj Barbary Wrońskiej, Przyjdź w taką noc autorstwa Krzysztofa Zalewskiego oraz Filthy Justina Timberlake’a.

Niestety żaden utwór nie był w stanie wskoczyć w ich miejsce z poczekalni. Najbliżej tego sukcesu był kawałek One Kiss od Dua Lipy i Calvina Harrisa.