All About MusicUtwór Tygodnia

Years & Years ponownie bezkonkurencyjni, „King” po raz drugi Utworem Tygodnia!

Brytyjczycy w ciągu ostatnich tygodni byli na ustach dosłownie wszystkich. Udało im się zdobyć tytuł Utworu Tygodnia w jubileuszowym notowaniu. W zeszłym tygodniu musieli uznać wyższość Månsa Zelmerlöwa, lecz teraz ponownie zdobywają szczyt. King po raz drugi Utworem Tygodnia! A co poza tym?

Nowe notowanie Utworu Tygodnia pokazuje to, co wiemy od dawna: fani All About Music są nieprzewidywalni. Jednak nigdy nie macie wątpliwości, co z dwudziestki utworów przypada Wam do gustu najbardziej. Dwa tygodnie temu, w inauguracyjnym notowaniu uznaliście, że największa sensacja ostatnich miesięcy Years & Years zgarnia tytuł Utworu Tygodnia. W zeszłym tygodniu jednak daliście zasmakować wygranej tegorocznemu zwycięzcy Konkursu Piosenki Eurowizji.

Obecne podium nikogo raczej nie zdziwi, gdyż znajdują się na nim pozycje, które od dawna znacie i lubicie. Nikogo raczej nie zdziwi fakt, że bardzo lubicie propozycję od Major Lazer czy Florence + The Machine. Ach, zapomniałam wspomnieć o Years & Years, który już po raz drugi otrzymuje tytuł Utworu Tygodnia.

Największe zaskoczenie? Ponownie mamy kilka miejsc ex aequo. Warto w tym miejscu odnotować jeden fakt: Kasia Cerekwicka i Carly Rae Jepsen ponownie mają po tyle samo Waszych głosów co tydzień temu. Mamy również kilka sporych awansów. Fani Eda Sheerana i Adama Lamberta mają powody do radości, gdyż utwory ich idoli ponownie są w pierwszej dziesiątce zestawienia.

To jest nasze trzecie notowanie, więc żarty się skończyły, a Utwór Tygodnia wraca do normalnego trybu. Żegnamy się tym samym Zeddem i Seleną Gomez, gdyż przez te trzy tygodnie ich I Want You To Know radził sobie bardzo słabo i zazwyczaj zamykało stawkę. Co zamiast tego utworu, przekonacie się już wkrótce.
[table id=64 /]

Tags
Show More


Beata Prętnicka

Lat 23, blogerka. Fanka muzyki wszelakiej, nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny. Szybko się nudzi znalezionymi wcześniej utworami, które zawierają w sobie nutę szczerości i prawdziwości. Z chęcią chodziłaby na wszystkie interesujące koncerty. Lubi obejrzeć dobrą komedię. Zagorzały kibic sportowy.

Related Articles

13 Comments

  1. Taaak! „King” znowu pierwsze, a „Photograph” Eda już na miejscu 5.! Mam nadzieje, że będzie jeszcze wyżej :D

  2. Cieszy mnie skok Margaret w górę, za to martwi spadek „Między słowami” Kasi Cerekwickiej. No, ale przecież ten ranking to tylko zabawa, dla mnie moje typy i tak są najlepsze. :-)

  3. Prawowity król właśnie powrócił na swój tron :D Mam nadzieję, że fani Y&Y nie spoczną na laurach i po raz kolejny połączą siły, co zaowocuje kolejnym tygodniem na szczycie dla tego zespołu :)
    Fajnie, że Florence również utrzymuje się w czołówce podobnie jak Major Lazer. Oboje zasługują na podium, jednak jak już wcześniej wspomniałem, król może być tylko jeden :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *