Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

King Dude znów w PolsceKing Dude, a właściwie Thomas Jefferson Cowgill, jest amerykańskim wokalistą proponującym muzykę z pogranicza gothic country, blues, rock’n’roll i dark folk. Ostatnio Polskę odwiedza co roku. I w 2018 nie ominie nas jego koncert.

Artysta wystąpi 22.09 w Poznaniu w Klubie pod Minogą oraz 23.09 w krakowskim Zet Pe Te. W roli głównego supportu na obu koncertach pojawi się islandzka formacja Kælan Mikla. Organizatorem koncertów jest agencja WiniaryBookings.

Ceny biletów:

65 – biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl
75 – w dniu koncertu

King Dude przyjedzie do Polski w ramach promocji swojej kolejnej studyjnej płyty zatytułowanej Music To Make Work To. Premiera albumu odbędzie się 24 sierpnia. Dyskografię artysty zamyka krążek Sex z 2016 roku. Do najbardziej znanych nagrań King Dude należą m.in. Be Free, Lucifer’s the Light of the World i Black Butterfly.

Tags
Show More


Zuzanna Janicka

Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.