Dział News Nowy teledysk: Kiesza - Stronger

Nowy teledysk: Kiesza – Stronger

Wczoraj swoją premierę miał soundtrack do broadwayowskiej wersji Marzyciela. By uczcić ten moment, nowy teledysk wydała Kiesza.

Musical Finding Neverland ma dość długą historię. Jego pierwsza wersja powstała w 2012 roku na potrzeby Curve theatre Leicester, a po chwili została ona przerobiona na potrzeby American Repertory Theater w Cambridge. Od kilku miesięcy nowa wersja spektaklu jest wystawiana na Broadwayu. W związku z tym poproszono gwiazdy muzyki rozrywkowej, aby nagrały piosenki musicalowe po swojemu. Osoby, które zostały wybrane do projektu robią wrażenie – mamy tutaj między innymi laureatów Grammy, takich jak Christina Aguilera, John Legend czy Jon Bon Jovi.

Sztuka została napisana w oparciu na adaptacji filmowej książki napisanej przez Jamesa Grahama. Premiera spektaklu odbyła się 15 kwietnia, natomiast soundtrack z przedstawienia miał wyjść niespełna tydzień później. Niestety, data wydania wydawnictwa uległa opóźnieniu, i ostatecznie dopiero od dzisiaj,  9 czerwca krążek jest dostępny na półkach sklepowych. Pocieszenie stanowi fakt, że wcześniej poznaliśmy już niemal wszystkie wykonania z tegoż albumu.

Równolegle z oficjalną premierą muzyki ze spektaklu teledysk do Stronger zaprezentowała kanadyjska piosenkarka Kiesza.

Beata Prętnickahttp://mojemuzykowanie.blog.pl
Lat 23, blogerka. Fanka muzyki wszelakiej, nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny. Szybko się nudzi znalezionymi wcześniej utworami, które zawierają w sobie nutę szczerości i prawdziwości. Z chęcią chodziłaby na wszystkie interesujące koncerty. Lubi obejrzeć dobrą komedię. Zagorzały kibic sportowy.

Popularne