Dział News Albumy Nowy singiel: Kiesza feat. SKYGGE – Hello Shadow

Nowy singiel: Kiesza feat. SKYGGE – Hello Shadow

Kiesza pracuje nad swoim drugim albumem. Do współpracy zaprosiła tajemniczy projekt o nazwie SKYGGE, czego efektem jest najnowszy singiel Kanadyjki.

Kiesza feat. SKYGGE – Hello Shadow

Kiesa Rae Ellestad, znana lepiej jako Kiesza, to pochodząca z Culgary wokalistka i tancerka. W 2014 jej pierwszy singiel Hideaway stał się hitem na całym świecie. W tym samym wokalistka wydała swój pierwszy pełnoprawny album – Sound of a Woman. Obecnie Kiesza pracuje nad brzmieniem nowego krążka, jego przedsmakiem jest jej nowy utwór.

Przy Hello Shadow Kanadyjka współpracowała z producentami tworzącymi projekt SKYGGE. Jest to:

SKYGGE is the story of metamorphoses: from music to data, from neuron networks to musical notes, and from a scientific project to a pop-music album. Benoit Carré, composer, author and producer, shares with François Pachet, director of the Flow-Machines project, the same taste for melodic, harmonic and timbral twists, that make pop songs catchy and compelling.(…) Flow-Machines is a new way of doing and exploring the creative process, paying more attention to the essence of music using the fantastic power of artificial intelligence. – czytamy na oficialnej stronie SKYGGE

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne