Dział News Nieoczekiwany nowy utwór od Kieszy

Nieoczekiwany nowy utwór od Kieszy

Młoda kanadyjska piosenkarka nie zwalnia tempa swojej pracy nad muzycznymi projektami. W sieci własnie zadebiutował nowy utwór zatytułowany Give It to the Moment.

Give It to the Moment to wielka niespodzianka i zaskoczenie dla fanów artystki. Po wydanym zaledwie kilka tygodniu temu utworze Cut Me Loose jako następnego singla z pochodzącej z 2014 roku płyty Sound of the Woman, artystka nową piosenką zapowiada kolejny album.

Give It to the Moment to utwór, który powstał przy pomocy amerykańskiego producenta Djemba Djemba. O samej piosence można powiedzieć, że przedstawia popowo- elektroniczny styl charakterystyczny dla Kieszy. Utwór został napisany przez Kiesa Rae Ellestad i Andrew Swanson. Premiera nowego albumu zapowiedziana jest na 2016 rok.

Łukasz Tworzewski
Student III roku prawa na UKSW w Warszawie. Stara się słuchać każdego gatunku muzycznego, poszukuje ciągle nowych brzmień, które oddziałują i wywołują emocje . Docenia muzykę niekomercyjną, niszową . Każdą wolną chwilę chętnie spędziłby na koncertach.

Popularne