Dział News Kid Ink przyjedzie do Polski

Kid Ink przyjedzie do Polski

Każdy tydzień przynosi nam nowe koncertowe ogłoszenia. Przyszły rok zapowiada się naprawdę dobrze, jeśli chodzi o występy zagranicznych gwiazd w naszym kraju. Kolejnym artystą, który odwiedzi polską publicznością jest raper Kid Ink

Brian Todd Collins to pochodzący z Ameryki raper ukrywający się pod pseudonimem Kid Ink. Na swoim muzycznym koncie ma cztery albumy studyjne, EPkę i kilka mixtape’ów. Ostatni zatytułowany RSS2 (Rocketshipshawty 2). Współpracował między innymi z Chrisem Brownem czy Usherem. Obecnie przygotowuje materiał na kolejny krążek.

Koncert rapera odbędzie się w warszawskim klubie Proxima, 27 marca. Bilety w sprzedaży od 2 grudnia. Na nadchodzącej, europejskiej trasie  zatytułowanej Up All Night artyście towarzyszyć będzie Dave East i Dizzy Wright. Organizatorem wydarzenia jest agencja Go Ahead.

Wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1022412354557887/

Łukasz Tworzewski
Student III roku prawa na UKSW w Warszawie. Stara się słuchać każdego gatunku muzycznego, poszukuje ciągle nowych brzmień, które oddziałują i wywołują emocje . Docenia muzykę niekomercyjną, niszową . Każdą wolną chwilę chętnie spędziłby na koncertach.

Popularne