Dział News Albumy Kibicuj Polsce z nową piosenką Sarsy

Kibicuj Polsce z nową piosenką Sarsy

Oczy całego, futbolowego świata w najbliższych tygodniach będą zwrócone na Rosję. Do sieci trafiła właśnie nowa piosenka Sarsy, nagrana z okazji futbolowego święta na potrzeby kampanii jednego z największych, krajowych operatorów.

Z okazji trwającego Mundialu telekomunikacyjna sieć Play nagrała serię reklam MISTRZOWSKA JEDENASTKA. W jednym ze spotów wystawiła Sarsa, a w tle można było usłyszeć fragment nowego utworu wokalistki. W dzień rozpoczęcia piłkarskich Mistrzostw Świata została opublikowana pełna wersja okolicznościowej kompozycji Tyle Szans.

Do piosenki powstał także teledysk, który stanowi making of z piłkarskiego cyklu reklam firmy Play. W klipie występują bohaterowie kampanii reklamowej, którymi są między innymi Margaret, Kamil Bednarek, Agnieszka Dygant, Kuba Wojewódzki, szef PZPP Zbigniew Boniek, piłkarz Kuba Błaszczykowski oraz sama Sarsa.

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne