Dział WideoTeledyski

Kelly Clarkson z nowym teledyskiem

Pod koniec ubiegłego roku ukazał się ósmy longplay Kelly Clarkson. Artystka wybrała kolejny singiel z płyty.

Od zwycięstwa Kelly Clarkson w programie American Idol minęło już ponad 15 lat. Dzisiaj piosenkarka jest międzynarodową gwiazdą, mającą na koncie wiele sukcesów.

Pod koniec października 2017 roku do sprzedaży trafił jej ósmy album studyjny w karierze, zatytułowany Meaning of Life. Jest to pierwsze wydawnictwo, które wokalistka wydała z nową wytwórnią – Atlantic Records. Jeszcze przed premierą krążka poznaliśmy dwa single, Love So Soft i Move You. W lutym dołączyło do nich nagranie I Don’t Think About You.

Czwartym singlem z Meaning of Life została tytułowa kompozycja. Autorami piosenki są: Jesse Shatkin, Ilsey Juber i James Morrison Catchpole. Premiera teledysku do utworu miała miejsce 13 maja.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.