AlbumyDział NewsDział WideoPremierowe utworyTeledyski

Nowy teledysk: KęKę – W dół kieliszkiRadomski raper kilka miesięcy temu wydał album Nowe rzeczy. Niedawno krążek otrzymał status złotej płyty, a teraz prezentuje nam czwarty klip promujący wydawnictwo do utworu W dół kieliszki.

KęKę ma powody do radości. W niecały miesiąc od premiery jego album Nowe rzeczy pokrył się złotem, a sam raper podróżował w trasie promującej krążek. W promocji płyty pomagały wówczas single Wyjebane (Tak Mocno), Zmysły oraz Młody Polak, do których powstały zresztą obrazki.

Teraz ten radomski raper prezentuje klip do kompozycji W dół kieliszki (WuDeKa) z Tomkiem Paziem w roli głównej, w którym muzyk odwołuje się do swojego demona przeszłości, czyli alkoholizmu.

Ten numer dedykuję sobie, jak kiedyś wrócę do tego zj***go nałogu, oby nigdy!

W ten sposób KęKę bezkompromisowo i po swojemu chce zamknąć ten przykry rozdział życia. Jak zwykle to bywa u rapera tekst trafia w sedno i nie ma taniego moralizatorstwa.

Za produkcję kawałka odpowiadał Lanek, zaś za reżyserię klipu Mirek Kaźmierczak.

Tags
Show More


Beata Prętnicka

Lat 23, blogerka. Fanka muzyki wszelakiej, nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny. Szybko się nudzi znalezionymi wcześniej utworami, które zawierają w sobie nutę szczerości i prawdziwości. Z chęcią chodziłaby na wszystkie interesujące koncerty. Lubi obejrzeć dobrą komedię. Zagorzały kibic sportowy.

Related Articles

2 Comments

  1. Najmocniejszy w tym kawałku jest tekst. Zresztą ten temat jest dość często poruszany w polskim rapie. Teledysk jak to w Prosto, dobrze nagrany, podoba mi się. Ale muzycznie trochę mi to nie leży, szkoda :(

  2. No faktycznie, tekst jest w tym kawałku kluczowy. Ten rapowany i świetnie zaintonowany kawałek mógłby się stać jakimś wyzwoleńczym hymnem osób uzależnionych od picia alkoholu, zwłaszcza młodego pokolenia. Na ogół uszy opadają mi w dół gdy słyszę rapowane kawałki, a tu moje małżowinki aż stanęły na baczność, by wysłuchać tego kawałka. A więc „Kieliszki w dół”, a uszy w górę fani rapu i nie tylko, bo takiego naprawdę unikatowego numeru naprawdę warto posłuchać! :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.