Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

Katy Perry przesuwa trasę koncertową. Poznaliśmy też supporty

Amerykańska wokalistka Katy Perry, znana z takich hitów jak I Kissed a Girl, Roar, Firework i The One That Got Away, ma dla swoich fanów dobre i złe wieści.

Zaczynamy od tych pozytywnych informacji ze sztabu artystki. Podczas występów w ramach amerykańskiej części trasy koncertowej Witness: The Tour do Katy dołączyć mają Noah Cyrus, Purity Ring (współtworzyli kilka nagrań na nowym krążku Perry) i Carly Rae Jepsen.

Złą wiadomością jest konieczność opóźnienia startu trasy koncertowej. Chociaż pierwszy koncert Katy miała dać 7 września w Ohio, techniczne problemy (główne elementy sceny nie zostały przygotowane na czas, więc wokalistka nie ma jak przeprowadzić prób) sprawiły, że fani zobaczą Perry dopiero 19 września. Zaśpiewa wówczas w Montrealu. Koncerty, które we wrześniu się nie odbędą, zostaną zorganizowane w innym terminie.

Tags
Show More


Zuzanna Janicka

Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *