Dział News Kasia Nosowska wystąpi na Jarocin Festiwal

Kasia Nosowska wystąpi na Jarocin Festiwal

Organizatorzy tegorocznej edycji Jarocin Festiwal nie zwalniają tempa. Właśnie ogłoszono kolejną artystkę, która zagra na legendarnej scenie. Jest nią nie kto inny jak Kasia Nosowska!

Wokalistka grupy Hey, solistka, autorka tekstów, laureatka wielu prestiżowych nagród – o Nosowskiej można mówić długo. W połowie lipca w Jarocinie, poza pełnieniem funkcji jurora, artystka zaprezentuje swój solowy materiał. I bynajmniej nie tylko najnowszy singiel Ja pas!, zaśpiewa bowiem część utworów z nadchodzącego krążka.

Nosowska od pewnego czasu podbija Instagram swoimi zabawnymi i sarkastycznymi wpisami, będącymi satyrą na dzisiejszą rzeczywistość. Filmiki stały się inspiracją do wydania książki A ja żem jej powiedziała…, której premiera już 23. maja.

Jarocin Festiwal 2018 odbędzie się w dniach 13-15 lipca. Poza Nosowską na scenie zaprezentują się także m.in. John LydonPussyRiotQuebonafideDaria ZawiałowKortez i Coma. Bilety dostępne w serwisie Biletomat.

Karolina Młynarskahttp://po-sluchaj.blogspot.com/
Studentka filologii polskiej. Miłośniczka literatury, tenisa, grafiki komputerowej, Warszawy i historii XX wieku. Najczęściej słucha polskiej muzyki rockowej, alternatywnej i elektronicznej, choć nie lubi się ograniczać.

Popularne