Dział Publicystyka Kasia Kowalska świętuje 25-lecie w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Relacja Łukasza Mantiuka

Kasia Kowalska świętuje 25-lecie w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Relacja Łukasza Mantiuka

Wczoraj w gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej wystąpiła znakomita Kasia Kowalska z zespołem. Artystka świętowała 25-lecie kariery wykonując swoje największe przeboje akustycznie.

Kilka minut po 19 na scenie pojawiła się Kasia Kowalska z zespołem. Artystka rozpoczęła koncert swoimi największymi przebojami: Antidotum, Pieprz i sól czy Prowadź mnie. Następnie pojawiło się kilka piosenek z najnowszej płyty Kasi – AYA – w tym single Alannah (Tak nie wielę) i tytułowa Aya.

Podczas całego koncertu pojawiły się piosenki z każdego krążka Kowalskiej, ale najmniej reprezentowane – tylko przez jeden utwór – było Antepenultimate.

Kasia Kowalska jest znakomita. Skromna, trochę nie wierząca w samą siebie, ale bardzo mocno kochana i wielbiona przez publiczność. Podczas koncertu żartowała, docinała publiczności („a ten dalej grzebie w tym telefonie!„) i przede wszystkim niesamowicie śpiewała. Wokal nadal ma piękny, czysty i niezawodny. Piosenki kochane, znane przez publiczność i głośno odśpiewane.

Setlista jest bardzo dobra, chociaż mnie osobiście zabrakło mojego ulubionego Bezpowrotnie. Ale to już kwestia osobista, każdemu nie dogodzisz.

Poniżej znajdziecie listę ogłoszonych do tej pory koncertów Kasi – i zaprawę powiadam wam – idźcie na którykolwiek, bardzo warto!

Kasia Kowalska at Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina, Gdańsk, Poland Setlist
Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst
Łukasz Mantiuk
Łukasz Mantiukhttp://allaboutmusic.pl
Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Ostatnio opublikowane

All About Music Christmas Giveaways 2018. Wygraj najnowszy album Little Mix, LM5

Zgodnie z tradycją podczas All About Music Giveaways rozdajemy mnóstwo nowości. Dzisiaj do wygrania są również trzy sztuki najnowszej płyty dziewczyn z...

To już oficjalne. Polska zorganizuje Eurowizję Junior 2019!

Wielki sukces Roksany Węgiel za nami, ale zapewne jeszcze długo będzie wspominany przez wielu z nas. Polska oficjalnie zorganizuje przyszłoroczną edycję W listopadzie Roksana Węgiel,...

Znamy pierwsze gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie

Jeszcze niedawno pisaliśmy Wam, że nie wiadomo, gdzie odbędzie się tegoroczna edycja Sylwestra z Polsatem. Dziś jednak dowiadujemy się gdzie i kto wystąpi Pierwszą gwiazdą...

Tego słuchamy: Utwory, których nie możecie przegapić (Tydzień 207)

Drugi tydzień grudnia przed nami, a święta za pasem. Poniedziałkowy początek pracującego tygodnia umilą Wam utwory Marty, Karoliny i Oli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.