Dział Publicystyka Kasia Kowalska świętuje 25-lecie w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Relacja Łukasza Mantiuka

Kasia Kowalska świętuje 25-lecie w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Relacja Łukasza Mantiuka

Wczoraj w gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej wystąpiła znakomita Kasia Kowalska z zespołem. Artystka świętowała 25-lecie kariery wykonując swoje największe przeboje akustycznie.

Kilka minut po 19 na scenie pojawiła się Kasia Kowalska z zespołem. Artystka rozpoczęła koncert swoimi największymi przebojami: Antidotum, Pieprz i sól czy Prowadź mnie. Następnie pojawiło się kilka piosenek z najnowszej płyty Kasi – AYA – w tym single Alannah (Tak nie wielę) i tytułowa Aya.

Podczas całego koncertu pojawiły się piosenki z każdego krążka Kowalskiej, ale najmniej reprezentowane – tylko przez jeden utwór – było Antepenultimate.

Kasia Kowalska jest znakomita. Skromna, trochę nie wierząca w samą siebie, ale bardzo mocno kochana i wielbiona przez publiczność. Podczas koncertu żartowała, docinała publiczności („a ten dalej grzebie w tym telefonie!„) i przede wszystkim niesamowicie śpiewała. Wokal nadal ma piękny, czysty i niezawodny. Piosenki kochane, znane przez publiczność i głośno odśpiewane.

Setlista jest bardzo dobra, chociaż mnie osobiście zabrakło mojego ulubionego Bezpowrotnie. Ale to już kwestia osobista, każdemu nie dogodzisz.

Poniżej znajdziecie listę ogłoszonych do tej pory koncertów Kasi – i zaprawę powiadam wam – idźcie na którykolwiek, bardzo warto!

Kasia Kowalska at Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina, Gdańsk, Poland Setlist
Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst
Łukasz Mantiukhttp://allaboutmusic.pl
Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Ostatnio opublikowane

ONE OK ROCK – Eye Of The Storm (2019), recenzja Izabeli Zadury

ONE OK ROCK to sensacja, która swoim zasięgiem już jakiś czas temu wyszła poza rodzimą Japonię. Zespół w 2016...

Spacer po dyskografii zespołu Deaf Havana

Popularność Deaf Havana, alt-rockowego zespołu z Wielkiej Brytanii, rośnie wraz z każdym wydanym albumem. Polska publiczność już niedługo będzie miała okazję posłuchać...

Nowy singiel: PRO8L3M – Jak Disney

Duet PRO8L3M wychodzi naprzeciw promocji swojej najnowszej płyty. Właśnie ukazał się nowy singiel formacji. Jak Disney to tytuł najnowszego...

Biblia Popu 21. Narodziny Spotify

Trudno w to uwierzyć, ale Spotify działa od ponad 10 lat, a dokładniej od 7 października 2008 roku. Muzyczny serwis oferujący swoim...