Dział WideoTeledyski

Nowy singiel: Kasabian – You’re In Love With a Psycho

Brytyjska, indie rockowa grupa Kasabian nie tak dawno powróciła z nowym utworem You’re In Love With a Psycho. Tym samym muzycy zapowiedzieli nowy, premierowy materiał. W sieci zadebiutował właśnie teledysk nagrany specjalnie na potrzeby tego pierwszego singla!

Zespół debiutował w 2004 roku krążkiem zatytułowanym po prostu Kasabian. Już wtedy Brytyjczycy zjednali sobie dużą grupę słuchaczy, a płyta osiągnęła status potrójnej platyny. Po 3 latach od ostatniego albumu 48:13 zapowiedzieli premierę nowego materiału. Płyta For Crying Out Loud ukaże się już 28 kwietnia.

Znajdzie się na niej 12 premierowych kompozycji. Pierwszą, która trafiła do odsłuchu 17 marca, jest You’re In Love With a Psycho.

Zespół w kwietniu pojawi się na kilku koncertach w rodzimej Wielkiej Brytanii, natomiast latem możemy wypatrywać ich na wielu festiwalach między innymi w Hiszpanii, Włoszech oraz Grecji. Na pewno podczas tych wydarzeń grupa obok najbardziej znanych hitów zaprezentuje nowy materiał z krążka For Crying Out Loud.

W czwartek, 30 marca w sieci zadebiutował teledysk nagrany na potrzeby tego singla. Za reżyserię odpowiada WIZ. W klipie gościnnie wystąpili Noel Fielding oraz Stephen Graham.

Tags
Show More

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close