Dział News Albumy Karolina Czarnecka zapowiada nowy projekt

Karolina Czarnecka zapowiada nowy projekt

Polska wokalistka, która zajmuje się piosenką aktorską właśnie zapowiedziała nowy projekt, którego premiera już niedługo. Sprawdźcie szczegóły najnowszego wydawnictwa artystki!

Karolina Czarnecka jest już gotowa by wydać kontynuację historii z EP-ki Córka, która ukazała się dwa lata temu. Najnowszy krążek wokalistki o tytule Solarium 2.0 ujrzy światło dzienne 20 kwietnia nakładem AKW Karrot Komando. Przy nagrywaniu płyty z artystką współpracował duet UV odpowiedzialny za muzykę oraz Andrzej Izdebski, który zajął się miksem i nagrywaniem materiału. Teksty do piosenek stworzyła Karolina wspólnie z Michałem Walczakiem. Na wydawnictwie znalazło się 13 utworów. Pierwszym singlem promującym krążek jest Anaruk.

W ramach promocji Karolina Czarnecka będzie grać koncerty, jednak w wyjątkowej formie one woman musical. W dniu premiery płyty w Warszawie będzie miało również spotkanie z osobami, które stworzyły album i zwiastun wspomnianej formy koncertu. Już teraz możecie zamawiać wydawnictwo w przedsprzedaży. Wtedy Solarium 2.0 trafi do was z autografem artystki jeszcze przed oficjalną premierą.

 1. Mój pokój
 2. Tina
 3. Anaruk
 4. Ronja
 5. Biały kucyk
 6. Wycinanka
 7. Inkuby sukkuby
 8. Solarium
 9. Księżniczowisko
 10. Marsz śmieci
 11. Piosenka o niekońcu świata
 12. Przytulisko 
 13. Igloo

Popularne