Dział News KAMP! wraca do Rzeszowa. W lutym zespół wystąpi w klubie Vinyl

KAMP! wraca do Rzeszowa. W lutym zespół wystąpi w klubie Vinyl

Ci którzy ze zniecierpliwieniem czekali, aż warszawsko-gdyńskie trio pojawi się w stolicy Podkarpacia, nareszcie mogą odetchnąć z ulgą – KAMP! już 22 lutego wystąpi w klubie Vinyl.

Ostatnim razem rzeszowska publiczność mogła tupać nóżką do KAMP!’owych rytmów w czerwcu, podczas Festiwalu Przestrzeni Miejskiej. Od tamtej pory zespół wystąpił m.in. na Kraków Live Festival czy Up To Date Festival. Co chyba najważniejsze, we wrześniu 2018 roku, chłopaki wydali trzeci studyjny album zatytułowany Dare.

Po jesiennej trasie „Don’t Clap Hands”, którą relacjonowaliśmy na portalu, KAMP! wraca z serią kolejnych koncertów. Michał, Radek i Tomek wiosną zawitają w 11 miastach, w których materiał z Dare jeszcze nie miał okazji wybrzmieć na żywo. Tym bardziej warto wybrać się do klubu Vinyl, ponieważ koncert w Rzeszowie jest pierwszym podczas drugiej część trasy.

Na scenie w klubie Vinyl KAMP! wystąpi 22 lutego o godzinie 20. Bilety w cenie 40 zł trafiły już do sprzedaży i są dostępne na stronie goingapp.pl. Warto też zapisać się na Facebook’owe wydarzenie, aby być na bieżąco z wszelkimi informacjami dotyczącymi koncertu.

Popularne