Dział NewsGarść informacji

Już niedługo w TVP2 zadebiutuje nowy program muzyczny

TVP2 pracuje nad nowym programem muzycznym – Big Music Quiz. Gospodarzem show zostanie prawdopodobnie Sławomir Zapała.

Od 4 marca w TVP2 będziemy mogli oglądać program muzyczny pod tytułem Big Music Quiz. Show ma być emitowane w niedziele.

W każdym odcinku walczyć będą dwie 4-osobowe drużyny złożone z aktorów, wokalistów i celebrytów. W ciągu kilku rund uczestnicy będą poddani sprawdzaniu wiedzy muzycznej na temat artystów muzycznych, płyt i piosenek.

Telewizja Polska rozważa zaangażowanie w roli prowadzącego Sławomira Zapałę, aktora i piosenkarza, znanego z przeboju Miłość w Zakopanem.

Program będzie oparty na francuskim formacie Le Grand Blind Test, za którego realizację odpowiada firma Endemol.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

18 Comments

  1. Szkoda że prawdziwa Polska duma muzyczna jest znana za granica lepiej niż w naszym kraju. Ale Slawomira szlagier nie jest zły przy wodce dobrze sie bawią do tego ludzie i do tego ta muzyka jest stworzona. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Close