Programy muzyczne w TV Bitwa na głosy Już dzisiaj pierwszy odcinek trzeciej edycji Bitwy na głosy

Już dzisiaj pierwszy odcinek trzeciej edycji Bitwy na głosy

Dzisiaj o 20.10 w TVP 2 wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 3. edycji Bitwy na głosy. W programie rywalizować będą drużyny prowadzone przez takie gwiazdy jak: Beata Kozidrak, Ewa Farna, Piotr Rubik, Andrzej Piaseczny, Robert Gawliński, Liber, Jula oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Ekspertami w trzeciej edycji show będą Katarzyna Zielińska, Wojciech Jagielski (którego widzielismy w składzie sędziowskim w pierwszej edycji programu), Tomasz „Titus” Pukacki (lider grupy Acid Drinkers) oraz Alicja Węgorzewska, która jako jedyna zasiądzie w jury już po raz trzeci. Jak dogada się jury? Kto z kim będzie miał podobne zdanie? Tego wszystkiego dowiemy się już dzisiaj wieczorem.

Stawką programu jest 100 tys. złotych, które wygrana drużyna przekaże na wybrany przez siebie cel charytatywny. Poprzednią edycję Bitwy wygrał Kamil Bednarek ze swoją drużyną z Brzega, natomiast w pierwszej królował Piotr Kupicha z ekipą z Katowic. Jak będzie tym razem? Czy młodzi artyści pokonają liderów polskiej sceny muzycznej?

Marta Mrowiec
Gdyby nie muzyka zapewne więcej pisałaby o książkach. Gdyby nie książki pewnie więcej pisałaby o muzyce. Słucha głównie rapu, ale jest też otwarta na to co dziwne, eksperymentalne i odkrywcze. Unika przeciętności i tego co akurat modne, chyba że jest dobre. Często wraca do starszych,polskich kawałków, które mają swój specyficzny klimat.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.