Dział News Justin Timberlake wystąpił w The Tonight Show

Justin Timberlake wystąpił w The Tonight Show

W ramach promocji najnowszej płyty Justin Timberlake ostatnio odwiedził program Jimmiego Fallona. Wokalista w The Tonight Show zaprezentował dwa single z ostatniego albumu.

Justin Timberlake wystąpił w The Tonight Show

Justin Timberlake był niedawnym gościem specjalnym w The Tonight Show Starring Jimmy Fallon – nadawanego przez stację NBC talk show, które prowadzi Jimmy Fallon. Justin udzielił wywiadu, w którym opowiedział o swoim występie w przerwie tegorocznego SuperBowl, jak również wziął udział w skeczu Songversation.

Oprócz tego wokalista zaprezentował materiał ze swojej ostatniej, piątej w karierze płyty. Na scenie zostały zaprezentowane dwa single z Man Of The Woods Supplies oraz Say Somethnig. W drugim utworze Timberlake’owi towarzyszył Chris Stapleton, z którym została nagrana również studyjna wersja utworu.

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Najpopularniejsze (48h)