Dział News Justin Timberlake wystąpił w The Tonight Show

Justin Timberlake wystąpił w The Tonight Show

W ramach promocji najnowszej płyty Justin Timberlake ostatnio odwiedził program Jimmiego Fallona. Wokalista w The Tonight Show zaprezentował dwa single z ostatniego albumu.

Justin Timberlake wystąpił w The Tonight Show

Justin Timberlake był niedawnym gościem specjalnym w The Tonight Show Starring Jimmy Fallon – nadawanego przez stację NBC talk show, które prowadzi Jimmy Fallon. Justin udzielił wywiadu, w którym opowiedział o swoim występie w przerwie tegorocznego SuperBowl, jak również wziął udział w skeczu Songversation.

Oprócz tego wokalista zaprezentował materiał ze swojej ostatniej, piątej w karierze płyty. Na scenie zostały zaprezentowane dwa single z Man Of The Woods Supplies oraz Say Somethnig. W drugim utworze Timberlake’owi towarzyszył Chris Stapleton, z którym została nagrana również studyjna wersja utworu.

Arkadiusz Zroślak
Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Najnowsze wpisy

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.