Dział WideoTeledyski

Justin Timberlake prezentuje teledysk do Man of the Woods

Znalezione obrazy dla zapytania Justin Timberlake - Man of the Woods (Official Video)Justin Timberlake wraz z premierą albumu zaprezentował nowy teledysk, czwarty i ostatni. Każdy z nich był innym przedsmakiem krążka Man Of The Woods.

Man of the Woods to czwarty teledysk, który zapowiada album o tym samym tytule. Tym razem za reżyserię odpowiada Paul Hunter (wcześniej reżyserował m.in. teledyski dla Jennifer Lopez, Pharella, Mariah Carey, Nicole Sherzinger czy Jamie’ego Foxxa).

Krążek Man of the Woods dostępny jest od dzisiaj we wszystkich sklepach, a także serwisach streamingowych. Jest to piąty studyjny album amerykanina. Wcześniej JT wydał teledysk do Filthy, Supplies i Say Something.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *