Dział News Justin Timberlake i Jay-Z planują wspólną trasę koncertową... po USA

Justin Timberlake i Jay-Z planują wspólną trasę koncertową… po USA

Przyjaźń Justina Timberlake’a i Jay-Z zacieśnia się. Panowie tak dobrze się dogadują, że postanowili wyruszyć w wspólną trasę koncertową. Niestety, tylko po Stanach Zjednoczonych.

W chwili obecnej trwają ostatnie konsultacje i kontrakty, ale Jay i JT dadzą w sumie około 10 koncertów na największych stadionach Stanów Zjednoczonych. Nie ma na razie żadnych możliwości, czy panowie wezmą przykład z żony Jaya – Beyonce – która ruszy w wielką trasę koncertową po całym świecie – w tym po raz pierwszy odwiedzi Polskę.

Justin Timberlake zapewne promować będzie swój najnowszy album – The 20/20 Experience, natomiast co będzie promować Jay? Nie wiadomo właściwie. Jego ostatni solowy album został wydany w 2009 roku – i było to The Blueprint 3. W 2011 roku wydane zostało Watch the Throne z Kanye Westem, a w tym roku ma zostać wydana kontynuacja tego albumu.

Łukasz Mantiuk
Łukasz Mantiukhttp://allaboutmusic.pl
Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.