Ulubieniec nastolatek powraca z nowym singlem. Już teraz możecie posłuchać nowego kawałka Justina, który nosi tytuł Friends. Do oficjalnego singla dołączył remix, w którym słyszymy Julie Michaels!

Od wydania ostatniego do tej pory albumu wokalisty mijają niedługo dwa lata. Krążek Purpose przyniósł Bieberowi kilka hitów, rekordów i dużo pochlebnych recenzji. Wszystko wskazuje na to, że wokalista zamknął promocję krążka, gdyż niedawno wydał najnowszy singiel.

Jakiś czas temu Bieber na Twitterze zapowiedział wydanie nowego utworu pod tytułem Friends. Później zostało to oficjalnie potwierdzone na innych jego portalach społecznościowych. Utwór wyprodukowany przez BloodPopa został opublikowany oficjalnie w czwartek 17 sierpnia. Wcześniej panowie współpracowali razem przy poprzednim albumie, czego owocem był między innymi wielki przebój Sorry.

Na razie nie wiadomo, czy Friends zapowiada nowy album wokalisty, czy jest tylko pojedynczym utworem.

Kilka miesięcy później powstał kolejny projekt związany z Friends. Remix piosenki wydany został 20 października, a słyszymy w nim Julie Michaels. Która wersja podoba wam się bardziej?