Dział WideoTeledyski

Mariah Carey w Empire, posłuchajcie „Infamous”Jakiś czas temu informowaliśmy, że Mariah Carey pojawi się w trzecim sezonie muzycznego serialu Imperium. Tak się faktycznie stało i dziś posłuchać już możemy piosenki, jaka na tę okoliczność powstała.

Nagranie, które jest duetem serialowego Jamala (w jego rolę wciela się Jussie Smollett) z wokalistką, nosi tytuł Infamous. Piosenka swoją premierę miała 30 września, ale dopiero 6 października w sieci zadebiutował klip z fragmentem serialu, w którym widzimy, jak oboje wykonują utwór.

Artystka wciela się w postać Kitty – wielkiej gwiazdy, która odwiedza wytwórnię Empire by nagrać duet z Jamalem Lyonem. Pierwszy odcinek z Carey w USA wyemitowany został 5 października. Trzeci sezon Imperium powrócił po wakacjach – 21 września. W Polsce oglądać go będzie można na FOX od 8 października.

Tags
Show More


Zuzanna Janicka

Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.