Programy muzyczne w TV Bitwa na głosy Jula opuszcza Bitwę na głosy!

Jula opuszcza Bitwę na głosy!

Są tacy, którzy obstawiali, że program Bitwa na głosy – edycja trzecia, wygra Jula. Tak się nie stanie, młoda gwiazda przegrała wczoraj w dogrywce z Piotrem Rubikiem i opuściła program.

Inaczej niż w poprzednich edycjach – TOP 5 zespół wykonało tylko po jednym utworze. Rozpoczęła właśnie Jula, a jej drużyna wykonała Black or White Michaela Jacksona. Później skocznie Piotr Rubik z W kinie, w Lublinie Brathanków. Liber zaprezentował swój własny utwór (z duetu z Sylwią Grzeszczak) – Co z nami będzie. Piaseczny rozgrzał publiczność Livin’ La Vida Loca Ricky’ego Martina, natomiast rozgrywkę zakończyła Ewa Farna utworem Parę chwil IRY.

Jako że czasu było sporo, pięcioro chłopaków z pięciu zespołów wykonało Chłopaki nie płaczą. W odpowiedzi, pięć dziewcząt wykonało Girls Just Wanna Have Fun.

W końcu przyszedł czas na wyniki. Najpierw prowadzący – Hubert Urbański i Agnieszka Szulim – podali w losowej kolejności trzy bezpieczne drużyny. Byli to Liber, Piaseczny i Farna. Rubik i Jula walczyli w dogrywce i raz jeszcze wykonali swoje utwory.

Potem podano kolejność – Piaseczny na miejscu 1., Farna na 2., Liber na 3. Z programu odpadła Jula. Zatem Piotr Rubik zajął miejsce czwarte. Za tydzień cztery drużyny wykonają po dwa utwory.

Łukasz Mantiukhttp://allaboutmusic.pl
Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.