Dział NewsProgramy muzyczne w TVThe Voice

Joe Jonas dołącza do The Voice Australia. Zobaczcie spot reklamowyZnalezione obrazy dla zapytania joe jonas The Voice AustraliaW weekend ukazał się spot promujący nową edycję australijskiej wersji formatu The Voice. W reklamie występuje trójka mentorów znanych z poprzedniej edycji oraz nowy juror, który w programie wystąpi zamiast Seala.

Wiosną startuje siódma edycja australijskiej adaptacji programu The Voice. W niedawno opublikowanym spocie reklamowym pojawia się trója jurorów doskonale znanych z poprzedniej edycji talent-show: Boy George, Delta Goodrem oraz Kelly Rowland. Nie zabrakło również nowego jurora, Joe’a Jonasa, którego angaż w produkcję ogłoszono pod koniec zeszłego roku. Debiutujący w roli mentora lider amerykańskiej formacji DNCE w fotel jurora zasiądzie na miejscu Seala.

Poprzednia, szósta edycja australijskiego The Voice została wyemitowana ubiegłej wiosny. Triumfował w niej Judah Kelly z drużyny Delty Goodrem. Wokalista niebawem po triumfie w programie wydał swój debiutancki album, Count On Me.

Tags
Show More


Arkadiusz Zroślak

Student III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.