Dział NewsDział WideoProgramy muzyczne w TVWystępy na żywoZ życia gwiazd

Jessie J wygrała chińskie talent showZnalezione obrazy dla zapytania Jessie J Wins Singer 2018Wykonawczyni przeboju Price Tag została pierwszą w historii zwyciężczynią programu Singer, która znana jest na całym świecie. Gwiazda wykonała w finale dwa utwory – Bang Bang oraz I Will Always Love You.

Singer to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych w Chinach. Formuła talent show polega na tym, że zamiast amatorów, do walki o zwycięstwo stają profesjonalni i uznani piosenkarze. Po kilku tygodniach wokalnych zmagań, oficjalną zwyciężczynią szóstej edycji show została brytyjska artystka Jessie J jako pierwsza w historii uczestniczka o międzynarodowej sławie. Gwiazda zdeklasowała swoją konkurentkę – Hua Chenyu, uzyskując 47,49% głosów publiczności.

Podczas wielkiego finału, Jessie wykonała dwa utwory – autorskie Bang Bang, do wykonania którego zaprosiła KZ Tandingan oraz cover wielkiego przeboju Dolly Parton, jeszcze bardziej rozsławionego przez Whitney Houston, czyli I Will Always Love You.

Tags
Show More


Related Articles

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.