Dział News Jessie J w jurorskim składzie The Voice Kids

Jessie J w jurorskim składzie The Voice Kids

Przed Jessie J kolejny jurorski epizod w karierze. Wokalistka dołączy do panelu mentorów w trzeciej edycji brytyjskiego The Voice Kids.

W nadchodzącej edycji realizowanego w Wielkiej Brytanii formatu The Voice Kids skład jury zostanie rozszerzony do czterech osób. W trzeciej edycji dziecięcego talent show obok Pixie Lott, której podopieczni wygrali dwie poprzednie edycje widowiska, will.i.ama oraz Danny’ego Jonesa na eksperckim fotelu zasiądzie Jessie J. Wokalista komentuje w następujący sposób angaż do trzeciej edycji The Voice Kids UK:

Kocham dzieci, Kocham śpiewać i uwielbiam dzielić się wszystkim, co wiem na temat śpiewu i występowania na scenie. Pomysł połączenia tych wszystkich rzeczy W the Voice Kids jest spełnieniem moich marzeń. (…) Jestem bardzo podekscytowana tym, że będę mogła podzielić się moim doświadczeniem z młodymi wykonawcami, którzy dopiero odkrywają siebie jako wokalistów. (…)

Dla Jessie J udział w brytyjskim The Voice Kids jako jurorki będzie kolejnym doświadczeniem w jej karierze. Wokalista pełniła już tę funkcję podczas pierwszych dwóch edycji „dorosłej” wersji formatu nierealizowany na Wyspach. Jessie J także została obsadzona w roli jurorki w czwartej i piątej edycji australijskiego The Voice, gdzie w 2015 roku doprowadziła Ellie Drennan do wygranej całego programu.

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne