American IdolDział NewsProgramy muzyczne w TV

Jennifer Hudson jurorką w American Idol. Producenci mieli świetny pomysł, ale nie wyszłoJennifer Hudson, uczestniczka trzeciego sezonu programu American Idol, laureatka Grammy i Oscara, oficjalnie została nową jurorką trzynastej edycji American Idola. Producenci show mieli świetny pomysł – w panelu jurorskim zasiadać mieli sami byli uczestnicy czy też zwycięzcy programu. Jednak nie wyszło…

Wystawiła ich Kelly Clarkson. Odrzuciła propozycję, mimo, że pewne rozmowy zostały już podjęte. Prowadzono je również z Adamem Lambertem, laureatem drugiego miejsca edycji numer osiem oraz Clayiem Aikenem również laureatem drugiego miejsca – jednak edycji numer dwa.

W chwili obecnej na świeczniku producentów są dwa nazwiska: Jennifer Lopez oraz will.i.am. Wciąż nieprzekreślone są szanse Lamberta i Aikena. Lopez była jurorką przez dwie edycje, natomiast will.i.am jest trenerem w brytyjskiej wersji programu The Voice.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

18 Comments

 1. Oo, to naprawdę fajny pomysł, by uczestników oceniali ci, którzy program znają od podszewki i osiągnęli sukces. ;)

    1. no i jak dobrze pamiętam to jeszcze nikomu z tychże idolów nie odbiło na tyle, by gadać o sobie, a nie o innych, w nich byłoby więcej współczucia, bo wiedzą o czym mówi, a taka maryśka siedziała i się mądrzyła nie mając pojęcia przez co oni przechodza.

     1. Też myślę, że żadnemu z prezentowanych wyżej artystów nie odbiło także, na pewno byliby bardziej skupieni na uczestnikach. Myślę, że to byłby świetny pomysł. W końcu brali udział w tym programie i naprawdę się wybili dzięki niemu. :)

     2. Dokładnie, to też racja. Takie rady od odrobinę bardziej doświadczonych kolegów.

   1. jeszcze nie wszystko stracone, może wezmą lamberta i kogoś trzeciego z idolów znajdą i będzie git, szkoda tylko że clarkson nie bo w „Duets” była niesamowita.

    1. Byłoby super. Kelly na pewno poradziłaby sobie super, ale pewnie chce się skupić na promocji płyty. ;)

 2. Idealny Lineup – Kelly Clarkson, Jennifer Hudson, Carrie Underwood, Jordin Sparks. Albo którakolwiek trójka z tej czwórki.

  1. Clarkson z Underwood by się pozabijały, one się chyba za bardzo nie lubią :x a Sparks jest mdła, lepiej nie.

   1. to jakiś wymysł, że one się nie lubią, nigdy żadna czegoś takiego nie powiedziała, sztucznie wymyślono coś takiego, bo to dwie największe zwyciężczynie tego programu i jakoś tam na listach ze sobą konkurują, ale to nie jest od nich zależne *_*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.