Warning: preg_replace(): Unknown modifier '0' in /home/klient.dhosting.pl/unnami/allaboutmusic.pl/public_html/wp-content/plugins/jetpack/class.photon.php on line 334

Warning: preg_replace(): Unknown modifier '0' in /home/klient.dhosting.pl/unnami/allaboutmusic.pl/public_html/wp-content/plugins/jetpack/class.photon.php on line 334
Dział News Nowy teledysk: Jeden Osiem L - Znów to mam

Nowy teledysk: Jeden Osiem L – Znów to mam

Jeden Osiem L niedawno powrócił z nowym materiałem, deKada to czwarty album zespołu wydany okazji dziesięciolecia jego działalności. Teraz możemy zapoznać się z teledyskiem do singla Znów To Mam.

Premiera krążka odbyła się trzydziestego września tego roku nakładem wytwórni Regio Records. Na płycie znalazły się największe przeboje grupy takie jak: Jak Zapomnieć, Pytam Kiedy, Kilka Chwil.oraz premierowe numery.

Jak zapewniają sami twórcy wydawnictwo deKada to zbiór muzycznych podróży poprzez hip hop, funk, pop i electro. To wybuchowa mieszanka stylów i gatunków pokazująca wszechstronność i zamiłowanie do eksperymentowania z muzyką, pokazująca jak zespół ewoluował i dojrzewał na przestrzeni dziesięciu lat.

Grupa Jeden Osiem L powstała w 1998 roku w Płocku. Zespół zasłynął nowatorskim, jak na tamte czasy, podejściem do gatunku hip-hop. W 2003 roku nakładem wytwórni UMC Records zespół wydał swój pierwszy album zatytułowany Wideoteka. Pierwszym singlem promującym płytę był utwór Jak zapomnieć – błyskawicznie stał się hitem zajmując pierwsze miejsca na listach przebojów polskich rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych. Krążek w niedługim czasie uzyskał status Złotej Płyty. W 2005 roku grupa podpisała kontrakt z firmą Universal Music Polska i w kwietniu tego samego roku wydała drugi krążek zatytułowany Słuchowisko. Dwa lata później trzyosobowa grupa wydała kolejną, trzecią już płytę zatytułowaną Nowy folder.

jeden osiem l

Łukasz Jankowski
18-letni uczeń liceum, słuchający wszystkiego co wpadnie mu w ręce i uszy. Otwarty na wszelkie nowinki, stara nie ograniczać się do jednego gatunku muzycznego.

Najpopularniejsze (48h)