Warning: preg_replace(): Unknown modifier '0' in /home/unnami/domains/allaboutmusic.pl/public_html/wp-content/plugins/jetpack/class.photon.php on line 334

Warning: preg_replace(): Unknown modifier '0' in /home/unnami/domains/allaboutmusic.pl/public_html/wp-content/plugins/jetpack/class.photon.php on line 334
Dział News Nowy teledysk: Jeden Osiem L - Znów to mam

Nowy teledysk: Jeden Osiem L – Znów to mam

Jeden Osiem L niedawno powrócił z nowym materiałem, deKada to czwarty album zespołu wydany okazji dziesięciolecia jego działalności. Teraz możemy zapoznać się z teledyskiem do singla Znów To Mam.

Premiera krążka odbyła się trzydziestego września tego roku nakładem wytwórni Regio Records. Na płycie znalazły się największe przeboje grupy takie jak: Jak Zapomnieć, Pytam Kiedy, Kilka Chwil.oraz premierowe numery.

Jak zapewniają sami twórcy wydawnictwo deKada to zbiór muzycznych podróży poprzez hip hop, funk, pop i electro. To wybuchowa mieszanka stylów i gatunków pokazująca wszechstronność i zamiłowanie do eksperymentowania z muzyką, pokazująca jak zespół ewoluował i dojrzewał na przestrzeni dziesięciu lat.

Grupa Jeden Osiem L powstała w 1998 roku w Płocku. Zespół zasłynął nowatorskim, jak na tamte czasy, podejściem do gatunku hip-hop. W 2003 roku nakładem wytwórni UMC Records zespół wydał swój pierwszy album zatytułowany Wideoteka. Pierwszym singlem promującym płytę był utwór Jak zapomnieć – błyskawicznie stał się hitem zajmując pierwsze miejsca na listach przebojów polskich rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych. Krążek w niedługim czasie uzyskał status Złotej Płyty. W 2005 roku grupa podpisała kontrakt z firmą Universal Music Polska i w kwietniu tego samego roku wydała drugi krążek zatytułowany Słuchowisko. Dwa lata później trzyosobowa grupa wydała kolejną, trzecią już płytę zatytułowaną Nowy folder.

jeden osiem l

Łukasz Jankowski
Łukasz Jankowski
18-letni uczeń liceum, słuchający wszystkiego co wpadnie mu w ręce i uszy. Otwarty na wszelkie nowinki, stara nie ograniczać się do jednego gatunku muzycznego.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.