Dział News Jakie wymagania organizatorom koncertów stawia Ed Sheeran?

Jakie wymagania organizatorom koncertów stawia Ed Sheeran?

Przed nami drugi z koncertów Eda Sheerana w Polsce kończący jego trase koncertową. Ujawniono również jego wymagania względem organizatorów.

Wiele mówi się o tym jakie wielkie wymagania mają zagraniczne gwiazdy, które występują w Polsce. Gdy miesiąc wcześniej do Polski przyjechała Beyoncé wraz z mężem, zażyczyła sobie garderoby świeżo pomalowanej na biało. Miały się w niej znajdować skórzane fotele, a także czerwony papier toaletowy.

Wymagania Eda Sheerana okazały się o wiele mniejsze. Artysta zażyczył sobie, aby w jego garderobie znalazły się butelki Robinsons Squash, sześciopak Coca-Coli, sześciopak dietetycznej coli, sześciopak Fanty Orange, sześciopak Sprite’a oraz słoik miodu Manuka. Całość kosztowała organizatorów zaledwie 57 funtów czyli prawie 270 złotych. Do takich informacji dotarł portal Wp.pl.

Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków.

Najpopularniejsze (48h)