Dział WideoTeledyski

Nowy teledysk: J Sutta – Feels Like Making Love

Jessica Sutta, znana jako J Sutta, amerykańska piosenkarka i była członkini zespołu The Pussycat Dolls, kontynuuje promocję swojego debiutanckiego albumu I Say Yes. Opublikowała teledysk do utworu Feels Like Making Love.

Amerykańska wokalistka Jessica Sutta, występująca pod pseudonimem J Sutta, od czasu odejścia z zespołu The Pussycat Dolls prowadzi karierę solową. Na początku marca tego roku wydała swój debiutancki album studyjny I Say Yes, który ukazał się nakładem wytwórni Premier League Music.

Artystka opublikowała kolejny teledysk promujący album, tym razem zrealizowany do utworu Feels Like Making Love. Klip został wyreżyserowany przez Jose Omara i miał premierę 16 marca 2017 na platformie Vevo.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *