AlbumyCałe albumyDział NewsOkładki, tracklistyPremierowe utwory

Posłuchaj w całości: IRA – My

Jeden z najważniejszych rockowych zespołów w Polsce, IRA powraca z nowym albumem! Jedenasta płyta studyjna zatytułowana My zawiera dziesięć kompozycji, w tym ubiegłoroczny singiel Wybacz oraz premierowy utwór Powtarzaj to.

Muzycy z zespołu IRA od prawie trzech dekad wzbogacają polską scenę muzyczną oryginalnym, rockowym brzmieniem. Ich dyskografia obejmuje dziesięć studyjnych albumów, a teraz prezentują swoje jedenaste muzyczne wydawnictwo w postaci płyty My, która w piątek 20 maja nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia trafiła do sprzedaży. Premiera krążka zbiega się także z jubileuszem 30-lecia pracy artystycznej grupy.

Nie zabraknie nastrojowych utworów, jak znany już singiel Wybacz. Na płycie znajdzie się dziesięć utworów okraszonych jednością, dynamizmem i energią, doskonale oddających aktualną atmosferę w zespole.

My promują dwa utwory – wcześniej wspomniane Wybacz oraz najnowszy singiel pod tytułem Powtarzaj to, który kilka dni przed wydaniem albumu miał swoją oficjalną premierę na antenie radia RMF FM w programie Poplista Plus Darka Maciborka.

Tracklista

  1. Powtarzaj to
  2. Kamienie
  3. Tam gdzie czas
  4. Nie wszystko już było
  5. Prawdę mów
  6. Na krawędzi
  7. Człowiek między nami
  8. Wymyśleni
  9. Wyspa ego
  10. Wybacz

null

Tags
Show More

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close