Dział News Albumy Nowy teledysk: Imagine Dragons - Zero

Nowy teledysk: Imagine Dragons – Zero

W tym roku do kin trafi druga część przygód Ralpha Demolki. Na soundtracku do nadchodzącej animacji Disneya znajdzie się najnowsza propozycja od Imagine Dragons.

Kilka tygodni temu podczas audycji World Record emitowanej na antenie radia Beats1 premierę miała najnowsza kompozycja od Imagine Dragons. Kompozycja ta nosi tytuł Zero i została nagrana na potrzeby nowego filmu Disneya, Ralph Demolka w Internecie (Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2). Filmowa kompozycja Imagine Dragons , która po raz pierwszy wybrzmiała podczas programu Zane’a Lowe’a jest już ogólnodostępna. Zero do sieci trafiło wraz z osadzonym w internetowym świecie lyrics video.

Zero doczekało się również oficjalnego teledysku, który pojawił się 23 października. W gamingowym klipie nie zabrakło odniesień do uniwersum Raplha. Za reżyserię odpowiada Dave Meyers, który współpracował z Arianą Grande czy Kendrickiem Lamarem.

Sequel animacji z 2012 roku światową premierę będzie mieć 20 listopada, natomiast do polskich kin kontynuacja przygód Ralpha oraz Wandelopy von Cuks zagości 11 stycznia przyszłego roku. Zero od Imagine Dragons jest pierwszą opublikowaną piosenką nagraną na potrzeby filmu, natomiast w trailerze produkcji wykorzystano Harder, Better, Faster, Stronger z repertuaru Daft Punk.

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.