W tym roku do kin trafi druga część przygód Ralpha Demolki. Na soundtracku do nadchodzącej animacji Disneya znajdzie się najnowsza propozycja od Imagine Dragons.

Podczas ostatniej audycji World Record emitowanej na antenie radia Beats1 premierę miała najnowsza kompozycja od Imagine Dragons. Kompozycja ta nosi tytuł Zero i została nagrana na potrzeby nowego filmu Disneya, Ralph Demolka w Internecie (Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2). Filmowa kompozycja Imagine Dragons , która po raz pierwszy wybrzmiała podczas programu Zane’a Lowe’a jest już ogólnodostępna. Zero do sieci trafiło wraz z osadzonym w internetowym świecie lyrics video.

Sequel animacji z 2012 roku światową premierę będzie mieć 20 listopada, natomiast do polskich kin kontynuacja przygód Ralpha oraz Wandelopy von Cuks zagości 11 stycznia przyszłego roku. Zero od Imagine Dragons jest pierwszą opublikowaną piosenką nagraną na potrzeby filmu, natomiast w trailerze produkcji wykorzystano Harder, Better, Faster, Stronger z repertuaru Daft Punk.