All About MusicUtwór Tygodnia

Prawie niezmienne podium, ale nowy lider. Dua Lipa wygrywa z Natalią Nykiel i Justinem Timberlake’iem. „IDGAF” Utworem Tygodnia!

Dua Lipa w drugim tygodniu na liście awansuje na szczyt z nowym singlem – IDGAF. Na podium nadal Natalia Nykiel, ale także Bruno Mars.

Dua Lipa awansuje z miejsca trzeciego na pierwsze, a Natalia Nykiel spada na drugie. Justin Timberlake spada na miejsce czwarte, a na trzecie z szóstego awansuje singiel Bruno Marsa i Cardi BFinesse. Wciąż mocno trzyma się Portugal. The Man (19. tydzień na liście), Lao Che (nowy peak) i Mikromusic. Do TOP 10 powraca Imagine Dragons, a o oczko spada Krzysztof Zalewski. Na 10. nowość – Jax Jones z nowym singlem.

Zestawienie opuszczą Daria Zawiałow i U2, którzy spędzili trzy tygodnie na miejscach 16-20. Z poczekalni awansuje Lost Frequencies.

Tags
Show More

Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close