All About Music Wysokie debiuty Baranovskiego i Years & Years. Wygrywa Dua Lipa. "IDGAF" Utworem...

Wysokie debiuty Baranovskiego i Years & Years. Wygrywa Dua Lipa. „IDGAF” Utworem Tygodnia po raz trzeci!

 

Dua Lipa po trzech tygodniach spędzonych na niższych pozycjach powraca na sam szczyt zestawienia! Oprócz w najlepszej piątce mamy aż dwa debiuty, w tym jeden na podium. 

IDGAF, czyli utwór, za którym stoi Dua Lipa, już po raz trzeci zdobywa tytuł Utworu Tygodnia. Ostatni raz notowanie otwierała podczas jego 224. odsłony. Od tego momentu cały czas utrzymywała się na podium i w końcu powróciła na pierwsze miejsce.

Druga pozycja w tym tygodniu należy do Sarsy. Jej Motyle i ćmy odnotowują awans o jedenaście oczek. Podium domyka debiut, utwór Dym autorstwa Baranovskiego.

Oczko niżej znalazło się Nie czekaj Barbary Wrońskiej, które poprzednie notowanie spędziło na miejscu ósmym. Piąte miejsce należy do kolejnego debiutu na naszej liście. Jest nim Sanctify, czyli najnowszy singiel zespołu Years & Years. Na pozycji szóstej kolejny polski utwór, który zalicza spory awans. Mikromusic z ich przebojem Tak mi się nie chce wskakują na nią z 14. lokaty.

Z najlepszej dziesiątki wypada w tym tygodniu aż pięć piosenek. Finesse (Remix) od Bruno Marsa i Cardi B; Breathe, za którym stoją Jax Jones i Ina Wroldsen; All the Stars promujące soundtrack do filmu Czarna Pantera oraz Katasza 2017 zespołu Hey.

Z poczekalni awansuje utwór La Louze, za którym stoi grupa SHANGUY. Z zestawienia odpada za to Nie raj autorstwa Lao Che, ponieważ spędził trzy tygodnie pod rząd na miejscach 16-20.

Najpopularniejsze (48h)