All About MusicUtwór Tygodnia

Dua Lipa się nie poddaje i wraca na szczyt. Wielki awans Alice Merton. „IDGAF” Utworem Tygodnia po raz drugi!

Dua Lipa dwa tygodnie temu objęła szczyt naszego zestawienia, po czym spadła na miejsce trzecie. Teraz znów wraca na sam szczyt. Alice Merton ratuje się przed wylotem z listy i awansuje na podium. Z poczekalni awansują trzy piosenki.

Dua Lipa awansuje z miejsca trzeciego na szczyt, Bruno Mars z Cardi B spada z miejsca pierwszego na drugie. Alice Merton awansuje z miejsca czternastego na podium. Bardzo dobry debiut notuje Kylie Minogue – miejsce czwarte.

Te same miejsca co przed tygodniem notują Justin Timberlake (5), Imagine Dragons (8), Hey (10), Barbara Wrońska (12) i Krzysztof Zalewski (13). Natalia Nykiel spada z drugiego na szóste, a Mikromusic awansują z 11. na 7.

Z poczekalni awansują trzy utwory. Na liście mamy dwa wolne miejsca, więc jeden kawałek musimy usunąć. Z punktów padło na Thirty Seconds to Mars.

Tags
Show More

Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Podobne artykuły

1 thought on “Dua Lipa się nie poddaje i wraca na szczyt. Wielki awans Alice Merton. „IDGAF” Utworem Tygodnia po raz drugi!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close