All About MusicUtwór Tygodnia

Piosenka Dua Lipy już po raz czwarty na szczycie. „IDGAF” Utworem Tygodnia!Ostatnią odsłonę naszego zestawienia otwiera przebój wokalistki z Wielkiej Brytanii. Dua Lipie zabrakło dosłownie jednego tygodnia na szczycie więcej, by uzyskać status Złotego Utworu All About Music.

Tuż za IDGAF znalazł się utwór Kokosanki autorstwa Natalii Nykiel. Polka na miejsce drugie awansuje z piątej pozycji. Najlepszą trójkę w tym tygodniu domykają Justin Timberlake i Chris Stapleton, liderzy ostatniego notowania.

Oczko niżej melduje się projekt Shanguy z hitem zatytułowanym La Louze. Czwarte miejsce to ich największe osiągnięcie na naszej liście. Piąta lokata należy do Shawna Mendesa i jego In My Blood, singla promującego najnowszy krążek Kanadyjczyka, który swoją premierę miał 25 maja.

Szóstą pozycję w tym tygodniu najmuje BARANOVSKI. Tuż za nim melduje się Sarsa z kawałkiem Motyle i ćmy. Ósme miejsce należy do duetu Merk & Kremont, natomiast na dziewiątym znalazło się Tamagotchi autorstwa Taconafide, które odnotowało spadek o sześć oczek. Najlepszą dziesiątkę w tym tygodniu zajmuje zespół Years & Years, który już w lipcu zagra na Open’erze w Gdyni.

Tags
Show More


Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.