Dział WideoTeledyski

Nowy teledysk: Hurts – BlindBrytyjski duet synthpopowy Hurts zaprezentował teledysk do drugiego singla, promującego ich ostatnie wydawnictwo.

Piosenka Blind pochodzi z wydanego 8 marca albumu Exile. Blind to utwór, który zostanie wydany oficjalnie 12 maja, teledysk do niego ukazał się zaś 4 kwietnia. Był on kręcony w Maladze, w Hiszpanii.

Ostatnia płyta Hurts Exile ukazała się 3 tygodnie temu, w ciągu kilku dni pokryła się Złotem i jest na najlepszej drodze aby wkrótce zostać Platynową Płytą – podobnie jak wydany w 2010 debiutancki krążek zespołu Happiness z kultowym już przebojem Wonderful Life. Z płyty pochodzi aktualny przebój Hurts – Miracle.

Tags
Show More


Łukasz Jaćkiewicz

Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.